System A5 linjerede blade 32 stk.
System A5 linjerede blade 32 stk.
SKU:92483300
Normal pris
69,95 kr
Udsalgspris
69,95 kr
Normal pris
69,95 kr
Inkl. moms.
Mayland. Tilbehør systemkalender A5. Refill med 32 sider med huller til din Mayland A5 systemkalender. Refillens sider er linjerede og er det perfekte tilbehør til dig, der ønsker at udvide kalenderen med flere sider eller blot har brug for at udskifte de udfyldte sider med nogle nye og friske. Format: 148x210 mm (A5)
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 64 |
| Længde | 215 mm |
| Bredde | 175 mm |
| Højde | 5 mm |
| Format | A5 |
| Omslagsmateriale | Papir |
| Bogblok papirvægt i gram | 70 |
| EAN | 7392620483305 |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 30 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

