Notebook Textile mustard lined A4
Notebook Textile mustard lined A4
SKU:92772100
Normal pris
129,95 kr
Udsalgspris
129,95 kr
Normal pris
129,95 kr
Inkl. moms.
Notesbog med tekstilpræg. Vores smukt designede notesbøger er skabt med fokus på både stil og funktion. Dette omslag i en varm, dæmpet sennepsgul nuance giver en sofistikeret og jordnær karakter. Notesbogen indeholder 192 cremefarvede linjerede sider, perfekt til dagsnotater, refleksioner eller kreativ skrivning.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 192 |
| Længde | 300 mm |
| Bredde | 214 mm |
| Højde | 17 mm |
| Format | A4 |
| Omslagsmateriale | Tekstilpræg |
| Bogblok papirvægt i gram | 100 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

