Notebook lined A6 Checkered
Notebook lined A6 Checkered
SKU:92767500
Normal pris
39,95 kr
Udsalgspris
39,95 kr
Normal pris
39,95 kr
Inkl. moms.
Notesblok/journalistblok med mat ternet kartoncover. Perfekt til hurtige noter på farten. Spiralryggen øverst gør det nemt at bladre og skrive stående. Indeholder 100 linjerede sider og er i A6-format.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 200 |
| Længde | 147 mm |
| Bredde | 105 mm |
| Højde | 13 mm |
| Format | A6 |
| Omslagsmateriale | Karton |
| Spiral farve | Gold 01 |
| Bogblok papirvægt i gram | 70 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

