Notebook lined A5 Garden Dreams Dahlia
Notebook lined A5 Garden Dreams Dahlia
SKU:92767300
Normal pris
129,95 kr
Udsalgspris
129,95 kr
Normal pris
129,95 kr
Inkl. moms.
Notesbog med mat kartoncover og blomsterprint. Vores smukt designede notesbøger er skabt med fokus på både stil og funktion. Forsiden har en smuk håndmalet illustration af vinrøde dahliaer og rosa blomster, der skaber en rolig og romantisk følelse. Notatbogen i A5 indeholder 192 cremefarvede linjerede sider, perfekt til alt fra mødenotater til daglige refleksioner og kreative idéer.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 192 |
| Længde | 216 mm |
| Bredde | 154 mm |
| Højde | 18 mm |
| Format | A5 |
| Omslagsmateriale | Karton |
| Bogblok papirvægt i gram | 100 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

