Notebook dotted A5 Still Life
Notebook dotted A5 Still Life
SKU:92766600
Normal pris
49,95 kr
Udsalgspris
49,95 kr
Normal pris
49,95 kr
Inkl. moms.
Notesbog med mat kartoncover og moderne kunstdesign. Vores smukt designede notesbøger er skabt med fokus på både stil og funktion. Forsiden med et farverigt stillebenmotiv forener æstetik og funktion på en smuk måde. Notesbogen indeholder 300 hvide prikkede sider, perfekt til dine ideer, forelæsninger eller daglige planlægning.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 300 |
| Længde | 210 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Højde | 25 mm |
| Format | A5 |
| Omslagsmateriale | Karton |
| Spiral farve | Gold 01 |
| Bogblok papirvægt i gram | 70 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

