Notebook A5 Dark Bloom
Notebook A5 Dark Bloom
SKU:92771400
Normal pris
49,95 kr
Udsalgspris
49,95 kr
Normal pris
49,95 kr
Inkl. moms.
Notesbog med mat sort karton og store illustrerede blomster. Vores smukt designede notesbøger er skabt med fokus på både stil og funktion. Forsiden med blomstermotiv i vintage-stil kombinerer romantik og elegance. Notesbogen indeholder 300 linjerede sider, perfekt til dine idéer, forelæsninger eller daglig planlægning.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 300 |
| Længde | 210 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Højde | 20 mm |
| Format | A5 |
| Omslagsmateriale | Karton |
| Spiral farve | Gold 01 |
| Bogblok papirvægt i gram | 70 |
| FSC Mix | FSC® |
| EAN | 7392620771402 |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 30 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

