Kalender Doodle 2026
Kalender Doodle 2026
SKU:91122226
Normal pris
159,95 kr
Udsalgspris
159,95 kr
Normal pris
159,95 kr
Inkl. moms.
Låt din planering bli en kreativ och avkopplande paus! Det blir inspirerande att planera med din Doodle. Kalendern inleds med ett ark snygga stickers som du kan dekorera med efter känsla. Uppslagen med veckoplanering och månadsöversikt är lekfullt utformade och lämnar stort utrymme för dig att fylla med inspirerande färger, illustrationer och uppgifter. Kalendern har ett tjockare papper för att förhindra att pennor blöder igenom.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Kalendarium startdato | 8.12.2025 |
| Kalendarium slutdato | 3.1.2027 |
| Sideantal | 160 |
| Længde | 211 mm |
| Bredde | 164 mm |
| Højde | 20 mm |
| Format | A5 |
| Layoutopdeling | Uge/opslag |
| Omslagsmateriale | Karton med blød overflade |
| Spiral farve | Hvid |
| Elastiktype | Runde |
| Elastikfarve | Hvid |
| Bogblok papirvægt i gram | 120 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

