DotNotes Deluxe A5 brown
DotNotes Deluxe A5 brown
SKU:92770800
Normal pris
139,95 kr
Udsalgspris
139,95 kr
Normal pris
139,95 kr
Inkl. moms.
En eksklusiv DotNotes i A5 med blødt kunstlæderomslag. Den ligger fladt, når du skriver, og er perfekt til Bullet Journal, idéer, lister eller som en kreativ dagbog. DotNotes indeholder 160 prikkede cremefarvede sider og praktiske detaljer som elastik, mærkebånd og indvendig lomme.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Sideantal | 160 |
| Længde | 211 mm |
| Bredde | 140 mm |
| Højde | 12 mm |
| Format | A5 |
| Omslagsmateriale | Kunstlæder |
| Elastiktype | Flad |
| Elastikfarve | Brun |
| Bogblok papirvægt i gram | 100 |
| Andre miljøoplysninger | FSC® papir, Syrefrit |
| EAN | 7392620770801 |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 30 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

