Agenda Doodle 2026
Agenda Doodle 2026
SKU:93122226-ES
Normal pris
159,95 kr
Udsalgspris
159,95 kr
Normal pris
159,95 kr
Inkl. moms.
¡Deja que tu planificación se convierta en una pausa creativa y relajante!
Planificar con tu Doodle será una experiencia inspiradora. El agenda comienza con una hoja de pegatinas bonitas que puedes usar para decorar según tu estado de ánimo.
Las páginas con planificación semanal y vista mensual están diseñadas de forma lúdica y ofrecen mucho espacio para que las llenes con colores inspiradores, ilustraciones y tareas.
El agenda tiene un papel más grueso para evitar que la tinta de los bolígrafos traspase.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Afhentnings tilgængelighed kunne ikke indlæses
Specifikationer
Specifikationer
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Kalendarium startdato | 8.12.2025 |
| Kalendarium slutdato | 3.1.2027 |
| Sideantal | 160 |
| Længde | 215 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Højde | 20 mm |
| Format | A5 |
| Layoutopdeling | Uge/opslag |
| Omslagsmateriale | Karton med blød overflade |
| Spiral farve | Hvid |
| Elastiktype | Runde |
| Elastikfarve | Hvid |
| Bogblok papirvægt i gram | 120 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyder flere forskellige fragtfirmaer og leveringsmetoder. De tilgængelige leveringsformer afhænger af vægten på jeres ordre samt det postnummer og den region, I bor i. Alle vores leverancer er sporbare for jer som kunde.
Returnering
Returnering
Vi tilbyder 14 dages gratis returret fra den dag, I modtager jeres vare.

